شهر سی دی شاپ

بازی های ایرانی

بازی جنگ شوگان 2
بازی جنگ شوگان 2 Total War: Shogun 2 نسخه جدید و بسیار زیبایی از سری بازی های Total War، بازگشته تا دوباره شما را به قلب ژاپن فئودال ببرد و با یک استراتژی همزمان فوق العاده تاکتیکی به صندلی پیچتان کند!
24,490 تومان
بازی جنگ های ناپلئون
بازی جنگ های ناپلئون بازی Napoleon Total War در سبک استراتژیک می باشد که توسط استودیو The Creative Assembly و Feral Interactive ساخته شده است و استودیو SEGA آن را برای PC در سال 2010 منتشر کرده است .
24,490 تومان
بازی شهر مجازی(Sim city)
بازی شهر مجازی(Sim city) 1.جاده ها و حمل و نقل: جاده هاو خودرو نقل و انتقال شهروندان را ساده تر می کند .
19,990 تومان
بازی دوران آگوستوس
بازی دوران آگوستوس امپراطوری روم یکی از دوران باشکوه تمدن بشری است. و دلیل آن را می توان در توانایی های منحصر بفردی دانست که بشر در آن دوره بدست آورده است.
24,990 تومان
بازی call of duty MW3
بازی call of duty MW3 این بازی سومین نسخه از سری بازی های \\\"مدرن وارفیر\\\" وهشتمین عنوان از سری محبوب \\\"کال آف دیوتی\\\" است .
24,990 تومان
بازی امپراطوری روم - نسخه طلایی
بازی امپراطوری روم - نسخه طلایی بازی امپراطوری روم - Rome : total war - یک بازی در سبک استراتژیک دوره ای است که به بخشی از تاریخ باستان جهان با تمرکز بر امپراطوری عظیم روم باستان می پردازد.
24,990 تومان
بازی ارباب حلقه ها - نبرد میدل ارث
بازی ارباب حلقه ها - نبرد میدل ارث ا اقتباس ازکتابهای معروف J.R.R.Tolkien و استفاده از سری فیلم های ارباب حلقه ها، ساخته پیترجکسون، کمپانی EA اقدام به تهیه یک سری از بازیهای کامپیوتری نموده است.
24,990 تومان
بازی جنایات جنگی
بازی جنایات جنگی آخرین روزهای جنگ جهانی دوم سپری می شود و شمارش معکوس برای فروپاشی امپراطوری رایش آغاز شده است .
24,990 تومان
شبیه ساز پرواز - آموزش کاملا فارسی
شبیه ساز پرواز - آموزش کاملا فارسی نرم افزار شبیه ساز پرواز Flight Simulator X - اورجینال حاوی 5 حلقه DVD
33,990 تومان
مجموعه آموزشی و تفریحی-باب اسفنجی
مجموعه آموزشی و تفریحی-باب اسفنجی مجموعه آموزشی و تفریحی-باب اسفنجی-اورجینال-شامل آموزش کامپیوتر،سرگرمی،کارتون،بازی،گالری،ترانه
16,490 تومان
بازی جام ملت های آسیا PES 2015
بازی جام ملت های آسیا PES 2015 ازی کامپیوتر Pro Evolution Soccer 2015 یکی از بازی های سبک ورزشی است که توسط K o n a m i Digital Entertainment طراحی و ساخته شده و هر سال نسخه ای از آن برای تمامی پلتفرم ها به بازار عرضه می شود .
9,990 تومان
امپراطوری روم - نسخه طلایی - نبرد بربرها، الکساندر - نسخه فارسی
امپراطوری روم - نسخه طلایی - نبرد بربرها، الکساندر - نسخه فارسی بازی امپراطوری روم - Rome : total war - یک بازی در سبک استراتژیک دوره ای است که به بخشی از تاریخ باستان جهان با تمرکز بر امپراطوری عظیم روم باستان می پردازد و ...
12,990 تومان