شهر سی دی شاپ
مشاهده مشخصات کالا كد کالا: 005

ماهواره آنلاین

گیرنده دیجیتال پخش زنده شبکه های فارسی زبان در سیستم عامل اندروید

قیمت :16,990 تومان
ماهواره آنلاین
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي

پخش زنده شبکه های فارسی زبان
در سیستم عامل اندروید

یک برنامه کم حجم و قدرتمند برای مشاهده آنلاین کانال های فارسی زبان در گوشی همراه خودتان!!
با استفاده از این برنامه می توانید کانال های مورد علاقه خود را هر کجا که باشید باز کنید و آن ها را مشاهده کنید. با استفاده از برنامه فوق می توانید به کانال های شبکه های داخلی، شبکه های فارسی زبان خارجی، شبکه های رادیویی فارسی دسترسی داشته باشید.
این برنامه تمامی کانال ها را در دسته های مختلف قرار داده است. با رفتن به دسته IRIB شما قادر خواهید بود که به کانال های فارسی درون مرزی با سه کیفت پایین و معمولی و بالا دسترسی داشته باشید. با رفتن به دسته های بعدی شما قادر خواهید بود به تمامی کانال های فارسی زبان خارج کشور دسترسی داشته باشید.
همچنین با استفاده از دسته رادیو شما قادر خواهید بود به طور رایگان به رادیوهای فارسی دسترسی داشته باشید و آن ها را گوش دهید.
حجم برنامه : 2٫5MB
استفاده کم از منابع سیستم و باتری
این نرم افزار از محبوبیت خاصی در بین کاربران برخوردار است
برای تماشای شبکه ها، لازم است که برنامه MX Player بر روی دستگاه شما نصب شده باشد.
سوالات متداول :
سوال1) آیا شبکه های بزرگسالان قابل دریافت خواهند بود؟
پاسخ1) خیر، به دلیل اعتقادات ما، هیچگاه هیچکدام از شبکه های بزرگسالان از طریق اپلیکیشن اختصاصی ما قابل دریافت نخواهد بود.
سوال2) آیا شبکه های سیاسی فارسی زیان وجود دارد؟
پاسخ2) شبکه های سیاسی که به صورت روزانه فقط به “حرف زدن” می پردازند در این لیست وجود نخواهند داشت. تنها شبکه های خبری از این طریق قابل دریافت خواهند بود.
سوال3) چرا برخی شبکه ها قطع و وصل می شوند؟
پاسخ3) به طور کلی لازمه تماشای آسان شبکه های تلویزیونی بر روی بستر اینترنت چند مورد است. ابتدا سرعت دریافت خوب، که در هر دسته بندی شبکه های نوشته شده است. نکته آخر فاصله شما تا سرور نهایی است. به عنوان مثال در صورتی که ساکن ایران هستید، شبکه های داخلی ایران را بسیار راحت تر دریافت خواهید نمود.
سوال4) مشکل من با پخش نشدن برخی شبکه ها چیست؟
پاسخ4) تقریبا تمامی لینک ها با چندین گوشی و تبلت چک شده است. در صورتی که برخی شبکه ها را نمی توانید دریافت کنید ممکن است یکی از دلایل زیر باشد:
دلیل اول – ممکن است شبکه به صورت موقت یا از روی ماهواره یا از روی سیگنال های اینترنتی قطع شده باشد که ارتباطی با ما ندارد.
دلیل دوم – ممکن است شما آخرین نسخه MX Player را دریافت نکرده باشید. لذا در اولین فرصت به روز رسانی به آخرین نسخه نمایید.
دلیل سوم – لینک دیگر موجود نباشد. از آنجا که ما امکان دریافت شبکه ها و ارسال آن ها به صورت مستقیم بر روی بستر اینترنت را نداریم، ممکن است به صورت معدود برخی شبکه ها به صورت ماهانه لینک خود را عوض کرده باشند.
شما تنها با پرداخت 9000 تومان میتوانید از این برنامه کاربردی استفاده کنید. در صورتی که قیمت اصلی برنامه 24000 تومان است و نیاز به ف.ی. ل.ت.ر. ش.ک.ن دارد و سرعت کمتری نسبت به این نسخه دارد.
ولی این نسخه عالیه محدودیت هم نداره 

محصولات مرتبط