شهر سی دی شاپ
مشاهده مشخصات کالا كد کالا: 7461

امپراطوری روم - نسخه طلایی - نبرد بربرها، الکساندر - نسخه فارسی

بازی امپراطوری روم - Rome : total war - یک بازی در سبک استراتژیک دوره ای است که به بخشی از تاریخ باستان جهان با تمرکز بر امپراطوری عظیم روم باستان می پردازد و ...

قیمت :12,990 تومان
امپراطوری روم - نسخه طلایی - نبرد بربرها، الکساندر - نسخه فارسی
امپراطوری روم - نسخه طلایی - نبرد بربرها، الکساندر - نسخه فارسی
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي

بازی امپراطوری روم - Rome : total war - یک بازی در سبک استراتژیک دوره ای است که به بخشی از تاریخ باستان جهان با تمرکز بر امپراطوری عظیم روم باستان می پردازد. این مقطع تاریخی سالهای بین 270 قبل از میلاد مسیح تا سال 16 بعد از میلاد را شامل  میشود . بازی به نوعی طراحی شده است که بازیکن در بخش استراتژیک بازی که به ساخت و ساز و روابط دیپلماتیک می پردازد، سبک استراتژیک دوره ای را تجربه کرده و در قسمت های مربوط به میادین نبرد و جنگ و درگیری ها شاهد یک بازی استراتژیک همزمان بی نظیر می باشد.

سری بازیهای توتال وار که در این مجموعه به نسخه طلایی امپراطوری روم و نسخه های توسعه دهنده نبرد بربر ها و الکساندر

آن می پردازیم، مجموعه ای بسیار محبوب از کمپانی «کری ایتیو اسمبلی» - Creative Assembly - می باشد. که با بازیهای همچون شوگان : توتال وار Shogun: Total War و مدیوال : توتال وار Medieval : Total War آغاز شد و با پشت سر گذاشتن مجموعه امپراطوری روم و توسعه دهنده های آن به مدیوال 2 - Medieval II : Total War و همچنین توسعه دهنده ای برای آن ختم شد که این نسخه اخیر نیز توسط شرکت دارینوس به فارسی برگردان شده است. در مجموع کلیه بازیهای سری توتال وار نه تنها از تکنیک بالایی برخوردار هستند و به واسطه همه  عوامل تاثیر گذار در کیفیت یک بازی همچون گرافیک، صدا ، گیم پلی ، طراحی مراحل و ... به گواهی بسیاری از منتقدان و بازیکنان از سطح بالایی برخوردار است بلکه این سری از بازیها به علت بهره گیری از ساختاری منحصر بفرد در روند مراحل بازیهای استراتژیک و همچنین گستردگی تمدن های مختلف و دقت در جزییات عوامل موثر در پیشرفت یک تمدن، تبدیل به بازیهایی بسیار محبوب و پرطرفدار شده اند. لازم به ذکر است که قدرت و قابلیت موتور گرافیکی پیشرفته این سری از بازیها به مرور زمان به جایی رسید که در نسخه روم و در محیط های نبرد قادر به کنترل بیش از ده هزار نیرو می باشد. این موتور گرافیکی با پاره ای از تغییرات برای ساخت یک برنامه سرگرم کننده تاریخی در اختیار شبکه جهانی BBC و مورد استفاده این شبکه قرار گرفت.

بازی امپراطوری روم گونه های مختلفی از بازی را در دو بخش تکنفره و چند نفره در اختیار بازیکن قرار می دهد. در بخش تکنفره - Single Player - بازیکن سه انتخاب میتواند انجام بدهد . با انتخاب Custom Battle ، نبردی انتخابی و بدون محدودیت در انتهای تمدن در اختیار بازیکن قرار می گیرد. Quick Battle ، بدون هیچ مقدمه ای شما را به محیط جنگی بازی منتقل کرده و Historical Battle ، امکان بازسازی و شرکت در نبرد تاریخی را در اختیار بازیکن می گذارد.


 

در قسمت افلاین بازی ، بازیکن امکان در اختیار گرفتن کنترل یکی از 21 تمدن بازی را دارد. در ابتدا تنها امکان انتخاب یکی از سه خانواده قدرتمند و با نفوذ رومی فراهم می باشد. وبعد از فتح بیشتر مناطق نقشه بازی و شهر ها  شکست کشور ها فکشن(تمدن)های جدید برای بازی آزاد میشوند و شما میتوانین با انها بازی جدید شروع کنید  در بخش چند نفره بازی نیز بازیکنان می توانند از طریق یک شبکه ، نبردی تاریخی را در دنیای مجازی تجربه کنند.

 

سیستم مورد نیاز

OS : Windows XP SP2
Processor : Pentium 4 1.5 GHz Athlon XP 1000+
Memory : 256 MB RAM 
Video Card : 256 MB 100% DirectX 9.0c compatible 3D Hardware Accelerator Card required and latest drivers
HDD : 2.1 GB 
Other : DVD drive 4 speed Windows compatible keyboard, mouse and speakers

شماره مجوز :23837/ب ن 1 /87


 

محصولات مرتبط