شهر سی دی شاپ
مشاهده مشخصات کالا كد کالا: 6779

برنامه نویسی اندروید برای تلفن های همراه

با توجه به اینکه روز به روز به تعداد گوشی های تلفن همراه که از اندروید استفاده می کنند، افزوده می شود و ...

قیمت :23,990 تومان
برنامه نویسی اندروید برای تلفن های همراه
برنامه نویسی اندروید برای تلفن های همراه
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي

با توجه به اینکه روز به روز به تعداد گوشی های تلفن همراه که از اندروید استفاده می کنند، افزوده می شود بنابراین می توان بازار فروش خوبی را برای application های (برنامه های) اندروید پیش بینی نمود. شاید شما قبلا تصمیم گرفته اید که یک application برای اندروید بنویسید اما نگران این بوده اید که چگونه این application را در سایت های اصلی که در خارج از ایران قرار دارند به فروش برسانید و به این موضوع فکر کرده اید که آیا به دلیل تحریم های بانکی، می توانید پول فروش application خود را از این سایت ها بگیرید یا نه. خوشبختانه چند سایت ایرانی وجود دارد که در آنها می توانید application خود را به فروش بگذارید و با توجه به ایرانی و فارسی زبان بودن این سایت ها، دیگر نگران تحریم های بانکی سایر کشورها نخواهید بود.

بنابراین شما اگر برنامه نویسی اندروید را یاد بگیرید و مهم تر از آن، بتوانید یک application کاربردی و پرطرفدار بنویسید، درآمد مناسبی را از این راه کسب خواهید کرد. شما باید ایده خوبی داشته باشید تا بتوانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

آنچه در این برنامه قرار است یاد بگیرید، آموزش برنامه نویسی اندروید است تا به این دانش دست پیدا کنید و سپس این خودتان هستید که می توانید با تلاش و کوشش فراوان، هم نیاز کاربران فارسی زبان استفاده کننده از گوشی های تلفن همراه دارای اندروید را برطرف کنید و هم خود به درآمدی مناسب برسید.

محصولات مرتبط