شهر سی دی شاپ
مشاهده مشخصات کالا كد کالا: 6926

SPSS Modeler 18-اورجینال

IBM SPSS نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. SPSS مخفف عبارت Sciences Statistical Package for the Social به معنی بسته ی آماری برای علوم اجتماعی می باشد.

قیمت :16,990 تومان
SPSS Modeler 18-اورجینال
SPSS Modeler 18-اورجینال
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي

SPSS Modeler 18

IBM SPSS نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. SPSS مخفف عبارت Sciences Statistical Package for the Social به معنی بسته ی آماری برای علوم اجتماعی می باشد.

IBM SPSS Modeler نرم افزاری از شرکت SPSS است که در ابتدا با نام کلمنتاین (Clementine) ارائه می شد که در نسخه جدید به SPSS Modeler تغییر نام پیدا کرد. این نرم افزار یکی از بهترین ابزارهای داده کاوی است و برنامه ای حرفه ای برای انجام محاسبات پیچیده و آنالیزهای آماری به صورت سرور و کلاینت می باشد که بیشتر توسط دانشجویان مهندسی صنایع و مدیریت مالی و اقتصاد مورد استفاده قرار می گیرد. در این بسته ، علاوه بر نرم افزار  SPSS Modeler 18  ، نسخه قبلی نرم افزار یعنی SPSS Clementine 12 و همچنین مجموعه ای از فیلم های آموزشی نرم افزار به زبان اصلی قرار داده شده است. برای اطلاع دقیقتر از محتویات این بسته ، در ادامه فیلم معرفی محصول قرار داده شده است.

محصولات مرتبط