شهر سی دی شاپ
مشاهده مشخصات کالا كد کالا: 7726

CALL & DUTY Collection-اورجینال

y یک از محبوب ترین و قدیمی ترین بازی سری بازی های کال اف دیوتی در سبک تیراندازی اول شخص اکشن است که در سال 2003 توسط Activision برای پلتفرم کامپیوترعرضه شده است .

قیمت :10,990 تومان
CALL & DUTY Collection-اورجینال
CALL & DUTY Collection-اورجینال
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي

Call Of Duty یک از محبوب ترین و قدیمی ترین بازی سری بازی های کال اف دیوتی در سبک تیراندازی اول شخص اکشن است که در سال 2003 توسط Activision برای پلتفرم کامپیوترعرضه شده است . حتما شما با سری بازی های ندای وظیفه آشنایی دارید سری که توانسه یکی از محبوبترین بازی ها در سبک خود باشد و جاپای بازی های بزرگی همچون مدال افخار بگذارد و ما امروز تصمیم داریم که اولین نسخه از این سری بازی ها را با نام Call Of Duty برایتان در سایت قرار دهیم که امیدواریم از بازی کردن آن و تجدید خاطره این بازی لذت ببرید.

بازی Call Of Duty آغازگر سری بازی های کال اف دیوتی بود که فقط بر ریو سیستم خانگی منتشر شد و تا حدی زیادی شبیه بازی مدال افتخار بود ولی با این حال به عنوان برترین بازی سال در آن موقع انتخاب شد. داستان بازی از این قرار است که شما در نقش یک سرباز که در ارتش های آمریکا, شوروی و انگلیس خدمت میکند قرار دارید و باید با ارتش نازی ها به جنگ بپردازید. در کل داستان سه نخسه اول بازی درباره ی جنگ جهانی دوم است و تقریبا الهام گرفته شده از بازی مدال افتخار است. اکنون میتوانید مجموعه ای بی نظیر و کمیاب از سری بازیهای Call Of Duty را با قیمت مناسب برای کامپیوتر دریافت نمایید .

 

محصولات مرتبط