شهر سی دی شاپ
مشاهده مشخصات کالا كد کالا: 4310

Visual Basic collection -اورجینال

مجموعه ای از نسخه های مختلف ویژوال بیسیک به همراه کتاب های آموزشی نرم افزار ویژوال بیسیک شرح کاربرد و راهنمای نصب هر نرم افزار به صورت فارسی به همراه اتوران اختصاصی با قابلیت جستجو

قیمت :6,000 تومان
Visual Basic collection -اورجینال
Visual Basic collection -اورجینال
شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي

ویژوال بیسیک توسعه یافته زبان برنامه‌نویسی بیسیک می‌باشد. بیسیک توسط پروفسور جان کمنسی و توماس کرتز از کالج دارتموث برای نوشتن برنامه‌های ساده ایجاد شد. طراحی آن از اواسط دهه 1960 آغاز گردید. ویژوال بیسیک تا نسخه 3 به صورت 16 بیتی بود. از نسخه 5 به بعد فقط ویرایش 32 بیتی آن ارائه شد. (نسخه 4 هم به صورت 16 بیتی و هم به صورت 32 بیتی عرضه شده بود). ویژوال بیسیک از نسخه 6 به بعد بر پایه چارچوب دات‌نت (.NET) ارائه شد. 
اگر چه با ظهور ویژوال بیسیک دات نت اکثر برنامه‌نویسان ویژوال بیسیک 6 به آن گرویدند، ولی نسخه 6 همچنان طرفداران ویژهٔ خود را دارد. ویژوال بیسیک برای توسعه سریع نرم‌افزار RAD یا ((Rapid Application Development) بر پایه رابط گرافیگی کاربر GUI یا (Graphical User Interface) توسعه داده شد. دسترسی آسان و سریع به پایگاه دادهها با استفاده از DAO ،RDO یا ADO و ایجاد کنترل‌های اکتیو ایکس از جمله مواردی هستند که این زبان را برای RAD مناسب کرده‌اند. برنامه‌نویسی در ویژوال بیسیک به صورت رخدادگرا و شئ گرا می‌باشد. در برنامه‌نویسی تجاری، ویژوال بیسیک جز محبوب‌ترین‌ها است. بنابه آماری که در سال 2003 منتشر شد، 53٪ از برنامه‌های تجاری با استفاده از این زبان تولید شده‌اند. 

عناوین ارائه شده در این مجموعه: 
Microsoft Visual Basic 6 Portable Edition 
Microsoft Visual Basic 6.0 Professional SP6 
Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition 
Microsoft Visual Basic 2005 
Microsoft Visual Basic 2008 Express Edition 
E-Book 
   • Learn Visual Basic 6 
   • Visual Basic 6 Black Book 
   • Visual Basic 2005 Step By Step 
   •  Visual Basic 2008
شماره مجوز :23837/ب ن 1 /87 

محصولات مرتبط